• język migowy
BIP
Grafika BIP

Skład Rady Gminy

  1. Borecka Izabela
  2. Burkiewicz - Dzumyk Dominika
  3. Katryniok Eugeniusz
  4. Koczwara Katarzyna
  5. Kurasz Daniel (rezygnacja z mandatu radnego z dniem 01.01.2022 r.)
  6. Lemańska Beata (rezygnacja z madatu radnego z dniem 01.03.2020 r.)
  7. Lenczyk Alicja   (wygaśnięcie mandatu radnego z dniem 29.01.2022 r.)
  8. Lubszczyk Piotr
  9. Maciuga Rafał
  10. Małek Krzysztof
  11. Menżyk Michał
  12. Młynarczyk Beata
  13. Paloc Krzysztof
  14. Sieńko Magdalena
  15. Stanieczko Tomasz (złożenie ślubowania radnego w dniu 30.03.2023 r.)
  16. Student Grzegorz (złożenie ślubowania radnego w dniu 20.01.2022 r.)
  17. Styrnol Dominika
  18. Wachtarczyk Urszula
  19. Wawrzyczny Piotr
  20. Władarz Teresa (złożenie ślubowania radnego w dniu 28.02.2022 r.)
  21. Wieczorek Michał (złożenie ślubowania radnego w dniu 27.04.2020 r., rezygnacja z mandatu radnego z dniem 01.01.2023 r.)
  22. Zając Monika
  23. Zbroja Stanisław
  24. Zimny Piotr
  25. Zuch Alicja

Redakcja podstrony

Podmiot udostępniający informację
Gmina Gorzyce - Urząd Gminy Gorzyce
Pierwsza publikacja
IntraCOM.pl Katowice 2019-12-19 15:12
Aktualizacja publikacji
Radzik Monika 2023-07-06 09:31
Wytworzenie publikacji
Monika Radzik 2023-07-06 09:31
Zatwierdzenie
Beata Futerska 2023-07-06 09:31
Rejestr zmian podstrony
Drukuj
Liczba odwiedzin
1313
do góry